Kdo jsme

Spolek Život bez krutosti, z.s. oficiálně funguje od léta 2016, kdy jsme, po dvouletém spravování facebookové stránky "Život bez krutosti", konečně objevili vhodný objekt na vytvoření azylu pro tzv. hospodářská zvířata. A tak se zrodil Život bez krutosti na statku.

V tuhle chvilku žijeme jedním velkým projektem. Tím je "Život bez krutosti na statku"- Azyl (nejen) pro hospodářská zvířata.

Azyl se nachází v malebné vesničce Třebihošť, která leží v příjemném Podkrkonoší nedaleko města Dvůr Králové nad Labem.

Statek je naším domovem, stejně, jako je domovem pro zvířata, která u nás nalézají útočiště. Jedná se o zvířata, ke kterým nebyl osud přívětivý. Jsou týraná, hrozí jim smrt, nebo nemají odpovídající domov. Krom azylu plánujeme osvětovou činnost a zprostředkování kontaktu se zvířaty pro širokou veřejnost. Nezajímají nás jen práva zvířat, vystupujeme proti veškerým formám útlaku.

Už v dnešních dnech se u nás můžete potkat s několika zvířaty. Jaká to jsou se dozvíte, pokud pořádně prozkoumáte naše stránky.

Budujte útočiště pro zvířata, ke kterým nebyl osud přívětivý. Budujte oázu míru pro sebe, své děti a své přátele.

 

Kdo za tím stojí? 

 

                                                                                   

Jsme nadšenci a milovníci zvířat. Občas snílci, občas realisti. Naplno ale jdeme za svými cíli a hodláme z kousku světa udělat ráj.

Azyl provozujeme ve svém "volném" čase, je součástí našeho domova. Pokud nás budete chtít navštívit, není to vůbec žádny problém, jen si, prosím, domluvte návštěvu předem.

 

V říjnu 2019 jsme se rozrostli o lidské mládě, malou Tarzanku Elišku. Děkujeme vám všem proto za trpělivost a ohleduplnost, které je třeba při plánování návštěv azylu.