Pojď udělat něco pro své zdraví a pomoci tím zvířatům. Jak? Je to úplně jednoduché. Přihlas se do našeho virtuálního běhu, zaplať startovné a pak už jen kdykoliv během dubna splň svou výzvu a to kdekoliv.

Běháš v parku nebo radši jedeš na kole na limču? To je jen na tobě. Jako důkaz pošli screen nebo fotku ze svých hodinek/mobilu, kde bude jasně vidět, že je výzva splněna a pak už se jen těš na odměnu ve formě diplomu on-line a balíčku dárků, včetně krásné památeční medaile, který ti dorazí poštou. 

Můžeš si vybrat běh, chůzi, nebo kolo a délku své tratě. Na žádosti spousty z vás jsme přidali kategorii -  Hodinu sportuji pro zvířata, kde si můžete vybrat jakýkoliv sport. 

DÍKY, ŽE TI NA ZVÍŘATECH ZÁLEŽÍ

 

 

  • Jak to funguje?  V e-shopu si vybereš kategorii, které se chceš zúčastnit a objednáš. Speciálně pro tuhle akci jsme zpřístupnili i možnost dopravy obyčejnou obálkou do schránky - po splnění výzvy ti totiž pošleme medaili! Předprodej startovného bude probíhat po celý březen. Samotnou sportovní výzvu je pak potřeba vykonat během dubna. Po sportovním výkonu nám pošleš důkaz o splnění výzvy a už se můžeš těšit na svou odměnu, která ti dorazí během května.

  • Kde a kdy se bude běh konat? Výzvu můžeš splnit kdekoliv během celého měsíce dubna. Jsi celý duben na dovolené? Proběhni se po pláži. Chodíš na procházky s kočárkem nebo se psem a nic jiného nestíháš? Zaregistruj se k chůzi. Jedete s kámošema tour the pub na kolech? Není nic jednoduššího než zapnout si chytrou aplikaci a splnit vývu na kole. 
  • Můžu se účastnit, když nesportuju? Jasně, nemusíš být ultramaratonec, aby to pomáhalo zvířatům. Kategorie jsou už od 1 km chůze, takže se může zaregistrovat každý bez ohledu na věk a fyzickou kondici.

  • Komu tím pomůžu?  V útočišti má momentálně trvalý domov asi 150 zvířat. Ti všichni potřebují tvoji pomoc. Ať už se jedná o veterinární péči, krmivo či podestýlku. Jejich příběhy si můžeš přečíst tady.     
  • Jak budete vědět, že je výzva splněna? Po registraci ti přijde odkaz na naší super tabulku, kam vložíš po splnění výzvy screen z aplikace, hodinek, nebo mobilu. Během výzvy ti přijde od nás i upozornění na mejla, aby se na výzvu nezapomnělo. 
  • Můžu poslat výsledky hned jak vývu splním, nebo mám čekat na e-mail/ konec výzvy? Jasně, výsledky pošli hned, jak máš splněno. Bude pro nás jednodušší ji zpracovat, když to nebude od všech najednou, ale postupně.