27.6.2022

Tak jsem to vymyslela .... udělám tady z novinek takový lehký blog a bude tu alespoň zaznamenáno, co se tu na tom statku děje.

Červen byl hodně náročný, jelikož se mi povedlo vyhodit si koleno a tak z mých plánů z minuty na minutu sešlo a já jsem si musela na tři neděle vzít k ruce berle, abych vůbec mohla fungovat. Jenže myslíš, že já vydržím nečinně ležet? No nešlo to, a tak se v mé hlavě zrodilo spoustu plánů a nápadů, které budu mít stejně čas dokončit až tak za 3 roky. Však to u mě znáš.

Co se ale povedlo je fakt, že máme konečně TURISTICKOU VIZITKU, což je úžasná památeční samolepka, kterou si můžeš pořídit při svých výletech a lepit si ji do deníčku. Je to skvělý, když ten deníček neztratíš. To se mě samozřejmě povedlo, no tak máme už třetí.A ta nejdůležitější novinka? JE NÁS ZASE O 10 VÍC.  Na statek se o víkendu přistěhovala maličká kuřátka, která se za pár týdnů připojí k našemu pipigangu. Jsou to maličké holčičky, které mají velké štěstí a nebudou žít jako stroje na vajíčka. Tak vítejte...